ŽOK Vitez11 – ŽOK Našice 3:1
(25:15, 23:25, 25:12, 25:13)

Gostovanje kod ekipe koja čvrsto drži 3. mjesto na prvenstvenoj ljestvici donijelo nam je bolju igru i rezultat nego sraz s istom ekipom na domaćem terenu. U dvorani bitno drugačijoj od one u kojoj treniramo i nastupamo, u proteklih nekoliko sezona nismo uspjeli osvojiti niti set, čak i kad smo nastupali kompletniji i u jačem sastavu. Prvi osvojeni set protiv ovako iskusne ekipe na njihovom terenu za nas je znak pomaka. Uz veliku borbenost, napredak se vidi i u kvaliteti igre naše znatno podmlađene ekipe. U prvom setu držali smo ritam s domaćinom do sredine seta, bili na 12:12, nakon toga njihov je servis prejak, napad ubojit, a broj naših grešaka sve veći… Drugi set držimo od početka, pa sve do neizvjesne završnice. Teško zadržavamo veliko vodstvo, no uz malo sreće set osvajamo. Treći set počinjemo agresivnim servisom i dobrim kontranapadom, vodimo 3:0, nastavljamo na 6:3, a onda domaće igračice rade preokret i gotovo bez greške uvjerljivo osvajaju taj i četvrti set, gotovo na isti način.
Slijedeći vikend slobodni smo od prvenstvenih obveza, igraju se turniri kadetkinja i mlađih kadetkinja, dok za dva tjedna slijedi nastup na domaćem terenu. U goste nam dolazi mlada ekipa Superligaša iz Vukovara.