Liga za plasman od 1. – 6. mjesta, 3. kolo
ŽOK Našice II – ŽOK Vinkovci II 3:1
(25.18, 25:18, 22:25, 25:23)

Vinkovačke mlađe kadetkinje bile su odličan takmac u ovoj domaćoj utakmici. Prva dva seta bila su identična u kretanju rezultata kao i u završnom broju osvojenih poena. Naša ekipa stvarala bi prednost od 4-6 poena, gošće stizale, da bi mi odigrali bolju završnicu i osvojili oba seta rezultatom 25:18. Treći set radimo previše grešaka, gošće to koriste, uvjerljivo vode, no stižemo na 20:20 i ne koristimo priliku… 25:22 za Vinkovčanke i rezultat je smanjen na 2:1 u setovima. Četvrti je set najvećim dijelom sličan prvom i drugom, osim završnice. Kad se činilo da je sve riješeno, činimo nekoliko uzastopnih grešaka, od servisa, napada, a naročito nekoncentriranim postavljanjem u fazi obrane… Na 23:23 presuđuje jedna greška gostujućih igračica, naša prava obrana i lucidnost naše tehničarke na zadnjoj lopti u napadu.
Ovom pobjedom, trećom u nizu, držimo vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici lige za prvaka Slavonske lige.
Slijedeći vikend na redu su turniri Prvenstva SiB za kadetkinje i mlađe kadetkinje, prvenstvo se nastavlja za dva tjedna, a u goste nam dolazi osječka ekipa Agrotehnika II.