U Požegi je odigran turnir Mlađih kadetkinja (2004. i ml.) u grupi N, 3. faza Prvenstva SiB. Domaćin ŽOK Vallis Aurea, ŽOK Osijek, ŽOK Ferivi Višnjevac i ŽOK Našice borili su se za dva mjesta koja vode na završni turnir Prvenstva SiB.
ŽOK Vallis Aurea – ŽOK Ferivi Višnjevac 2:0

Favorit ove skupine, ŽOK Osijek, ostvario je očekivano prvo mjesto, tek nešto teže od očekivanog dobio je domaću ekipu koja je iskoristila prednost domaćeg terena i osvojila drugo mjesto plasiravši se na finalni turnir kao i na Državno prvenstvo. Naša ekipa bila je u poziciji za nešto više protiv Višnjevčanki, no nakon izjednačenja nismo uradili ništa više i treći set su uvjerljivo dobile protivnice. Šanse je bilo i u srazu s domaćom ekipom, no stali smo na 22:20 u prvom setu i na tome i ostali. Šansa za plasman na Državno prvenstvo još postoji, a iskoristiti ju možemo na turniru za plasman od 5.-8. mjesta krajem ožujka.